Mobirise

Innowacyjny produkt Samsunga - Nowoczesny sposób prezentacji i edukacji!

Zapoznaj się się możliwościami SAMSUNG FLIP i umów się na prezentację.

free simple site templates

Usprawnij spotkania biznesowe


Spotkania to podstawowy element pracy zespołowej w każdej firmie. W procesie przygotowań, szukania odpowiedniego pomieszczenia i dbania o to, żeby każdy głos był słyszalny, łatwo zgubić najlepsze, przełomowe pomysły.

Przedstawiamy Samsung Flip, interaktywną tablicę, która daje napęd do efektywnej, wydajnej współpracy bez zbędnych problemów. Dzięki Samsung Flip spotkania mogą się odbywać wszędzie i w każdej chwili - z wszystkimi niezbędnymi elementami.

Logistyka spotkań biznesowych nie musi już dłużej być stresująca. Wyobraź sobie, w jaki sposób Samsung Flip może pomóc Tobie i Twojemu zespołowi pracować
wydajniej, szybciej i lepiej.

MobiriseSamsung Flip podniesie jakość każdego spotkania, bez względu na to, jakiej współpracy potrzebujesz. Zobacz swoje najlepsze pomysły na ekranie w jakości obrazu UHD. Włącz tablicę dzięki czujnikowi zbliżeniowemu, by upewnić się, że spotkanie rozpocznie się na czas. Zamień każde miejsce w salę spotkań dzięki podręcznemu statywowi na kółkach. Prowadzący spotkanie i jego uczestnicy mogą być pewni, że Samsung Flip ożywi każdą rozmowę.

Odkryj kreatywne zastosowania Samsung Flip

O ułatwieniach i kluczowych funkcjach monitora opowiadają Klienci i Partnerzy Samsung. Zobacz jak możesz wykorzystać flipchart XXI wieku w swojej firmie.

Agencje marketingowe

Efektywna współpraca o szerokim zasięgu w jednym miejscu

W projektach zarządzanych przez wielu partnerów pracujących na wielu różnych dokumentach Samsung Flip zapewnia spójność i wygodę współpracy. Na tablicy może pisać aż do 4 osób jednocześnie, a prowadzący i uczestnicy mają możliwość udostępniania nowych pomysłów i materiałów z podłączonych urządzeń przenośnych. Gdy spotkania dobiegają końca, uczestnicy mogą cyfrowo udostępniać notatki, co eliminuje potrzebę pisania podsumowań.

Biura architektoniczne

Rozszerz środowisko pracy w formacie wszystko-w-jednym

Ograniczona przestrzeń i nadmiar dokumentów często blokują pełen potencjał pomysłów architekta. Usprawniając organizację i wzmacniając kreatywność, Samsung Flip pomaga architektom wydajniej projektować, prezentować
i nadzorować projekt. Scentralizowany, łatwo dostępny system przechowywania danych zapobiega utracie dokumentów. Funkcja obracania tablicy Flip pozwala
na dopasowanie potrzebnej do rysowania przestrzeni w pozycjach portretowej
i horyzontalnej.

Praca kreatywna

Odkrywaj nieskończone możliwości

Flip daje firmom tworzącym kreatywne produkty i rozwiązania
możliwość przygotowywania przekazów, które zrobią wrażenie
na zespole i klientach. Prowadzący prezentację może zmieniać
czcionki, kolory i rozmiary przy zachowaniu naturalnego doświadczenia
pisania. Samsung Flip oferuje również wystarczającą przestrzeń
do pisania i scentralizowany system przechowywania danych,
by zapewnić płynną wymianę przełomowych pomysłów.

Wspólne przestrzenie

Zmień każdą przestrzeń w miejsce spotkań

Tablica Samsung Flip otwiera nowe możliwości generowania pomysłów dla firm z ograniczoną przestrzenią do spotkań. Podręczny statyw z użytecznymi uchwytami montażowymi do tymczasowej instalacji przeobrazi każdą przestrzeń w miejsce spotkania. Dodatkowo centralnie umieszczony ekran, przycisk oraz czujnik podnoszenia pióra natychmiastowo uruchamiają ekran, co zapewni punktualny start spotkania. Opływowy, elegancki kształt doda wyrafinowania każdemu zebraniu.

Ciesz się wieloma mozliwościami połączenia

Dzięki wielu opcjom łączności Samsung Flip tworzy w pełni zsynchronizowane, przyjazne dla użytkownika środowisko pracy. Sparuj urządzenia osobiste z ekranem głównym, by wyświetlać treści i notatki oraz udostępniać je.

Mobirise

Współpraca z urządzeniami

Samsung Flip zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne technologie, pomocne w podłączaniu innych urządzeń. Aby połączyć się przez NFC wraz z WiFi wystarczy przyłóżyć , w dedykowanym miejscu z boku urządzenia, smartfon lub tablet zaopatrzony w NFC – w kilka sekund telefon połączy się bezprzewodowo z Samsung Flip. W urządzeniach mobilnych z serii Galaxy oraz komputerach z Windows 10 - komunikacja jest dwukierunkowa - możesz sterować swoim urządzeniem przez Flipa! Jeśli wolisz, możesz też połączyć się z komputerem w tradycyjny sposób poprzez kabel HDMI, aby mieć dostęp do funkcji sterowania dotykiem połącz urządzenie i Samsung Flip dodatkowo poprzez kabel USB-B.

Otwórz i udostępnij

Wbudowana funkcja WiFi out umożliwia udostępnianie obrazu tworzonego na Flipie na urządzenia zewnętrzne, takie jak: projektor, monitor wielkoformatowy czy ścianę LED, dzięki czemu można używać Flipa również podczas dużych spotkań i konferencji.

Mobirise

Proste udostępnianie notatek ze spotkania

Każdy uczestnik spotkań wie, jak kłopotliwe bywa rejestrowanie i przesyłanie ręcznych podsumowań. Samsung Flip eliminuje ten problem. Teraz możesz zapisywać treści rozmów i inne ważne informacje w pamięci centralnej urządzenia oraz łatwo udostępniać je współpracownikom kanałami mobilnymi i cyfrowymi.

Rysuj, pisz, inspiruj innych

Ciesz się płynnym pisaniem odręcznym w uniwersalnym formacie cyfrowym, z szeroką gamą kolorów, stylów i grubości. Na urządzeniu mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie, wykorzystując do pisania dowolny przedmiot.

Wyświetlaj i korzystaj razem z innymi

Dzięki dużym możliwościom połączenia Samsung Flip Ty i Twój zespół możecie wspólnie tworzyć notatki w różnych formatach i dzielić się nimi zachowując optymalną jakość wyświetlania. Otwieraj dokumenty Microsoft Word, Power Point czy PDF za pomocą wbudowanej przeglądarki i umieszczaj obrazy na tworzonej rolce.

Mobirise

Intuicyjnie łatwa nawigacja

Intuicyjne i przyjazne menu Samsung Flip ułatwia nawigację po funkcjach i umożliwia szybki dostęp do poszczególnych opcji lub wyświetlania potrzebnych treści. Prowadzący spotkania mogą też wcześniej przejrzeć materiały do prezentacji i wprowadzać zmiany bezpośrednio na ekranie.

Mobirise

Łatwość przewijania

Nie musisz już przebijać się przez stosy papieru, by znaleźć konkretny arkusz z tematem do dyskusji. Teraz możesz przewinąć i przeszukać do 20 wyraźnie podzielonych cyfrowych stron Flip.

Chroń swoje cenne pomysły

Upewnij się, że przełomowe pomysły są w dobrych rękach dzięki usprawnionemu systemowi bezpieczeństwa. Każdy członek zespołu może ustawić unikalne hasło numeryczne i zablokować ekran oraz ukryć na nim najważniejsze treści.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Skontaktujemy się z Tobą w celu prezentacji SAMSUNG FLIP oraz przedstawienia oferty!